OFERTA
OBRÓBKA METALU CNC

Świadczymy usługi obróbki skrawaniem na tokarkach konwencjonalnych oraz pionowych centrach obróbczym CNC. Nasze 4-ro osiowe centra obróbcze pozwalają na dokładną obróbkę stali, obróbki skrawaniemtworzyw sztucznych, aluminium i innych metali kolorowych. Frezowanie CNC wspierane przez oprogramowanie CAD/CAM pozwala na wysokowydajną obróbkę z zachowaniem bardzo dużej dokładności i powtarzalności wykonywanych detali.

Jesteśmy nastawieni na działalność produkcyjną i usługowa. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, bo tylko w ten sposób możemy spełnić oczekiwania naszych klientów i zachować wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Świadczymy usługi od prostego wiercenia i gwintowania otworów przez wykonywanie dowolnych detali na precyzyjnych przyrządach.

Posiadając nowe, dokładne centra obróbcze wspomagane oprogramowaniem CAM chętnie podejmiemy współpracę przy wykonywaniu precyzyjnych elementów.
Frezowanie CNC w połączeniu z technologią cięcia plazmą daje naszemu zakładowi duże możliwości w zakresie obróbki szerokiej gamy materiałów.

Zapraszamy do współpracy.

obróbka metalu obróbka metalu obróbka metalu obróbka metalu obróbka metalu obróbka metalu